درباره واحدها

واحد تولید و بسته بندی

واحد تولید و بسته بندی خطوط تولید شرکت مهراد چاشنی طوس با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های تمام اتوماتیک براحتی پاسخگوی حجم عظیمی از سفارشات دریافتی می باشد.

این خطوط مدرن در نهایت به دستگاه های بسته بندی پیشرفته ای منتهی می گردند. این مجموعه نشان دهنده کمترین میزان دخالت دست در پروسه تولید و بسته بندی و کیفیت بسیار بالای محصولات تولیدی می باشد.

کلـــیه ظروف و بســـته بندی های بکــار رفته در تولیدات مـــهراد چاشنی طوس فود گرید بوده و گواهی قابلیت مصرف در صنایع غذایی را دارا می باشند.

صنایع غذایی مهراد چاشنی

واحد کنترل کیفیت

واحد بازرسی و کنترل کیفیت به عنوان یکی از قطب های شرکت مهراد چاشنی طوس می باشد که با در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز، تمامی محصولات تولیدی را از بدو ورود مواد اولیه تا زمان عرضه به بازار مصرف مورد ارزیابی و آزمایش قرار می دهد.

این واحد بابهره گیری از کارشناسان با تجربه آزمایشگاه و مهندسین صنایع غذایی توانسته است منشاء اثرات مثبت در ارتقا کیفیت هر چه بیشتر محصولات خود باشد.

شرکت در موارد لزوم از آزمایشگاه های مورد تایید سازمان نظارت بر مواد غذایی نیز استفاده می کند تا محصولی که بدست مشتری می رسد از هر نظر مطمئن و مورد رضایت مشتری باشد.

واحد فروش

صنایع غذایی مهراد چاشنی طوس با ارائه محصولات غذایی متنوع و با کیفیت، جهت توزیع آنها در مراکز فروش معتبر اقدام نموده است. ارائه محصولی سازگار با ذائقه مشتریان، از دیگر وظایفی است که واحد فروش مهراد چاشنی، به آن اقدام نموده است.

واحد فروش معتقد است، می بایست با برقراری ارتباط با مشتریان و مصرف کنندگان گرامی و شناسایی ذائقه آن ها و انتقال این اطلاعات شرکت را در تولید محصولات متنوع آتی یاری نماید.

واحد فروش مهراد چاشنی علاوه بر انجام وظیفه اصلی خودیعنی دریافت سفارش و تحویل محصولات به مشتریان، وظایف دیگری را نیز بر عهده دارد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • مشارکت در تدوین استراتژی و اهداف فروش محصولات شرکت در بازارهای داخلی و خارجی
  • تهیه و تدوین برنامه های عملیاتی فروش داخلی با توجه به استراتژی بازار و ظرفیت و امکانات تولید
  • تدوین برنامه عملیاتی فروش خارجی، در راستای تحقق استراتژی های شرکت
  • نظارت بر انجام عملیات مربوط به اخذ سفارش
  • هدایت فرایند فروش داخلی و خارجی و انجام عملیات مربوط به تصدی و اجرای فروش، از لحظه اخذ سفارش تا زمان تحویل به مشتریان
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال